CAREXPO
HAKKINDA

Geçmişi 2016 yılına dayanan Carexpo markamız, tamamen müşterilerimizden gelen geri bildirimlere göre müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, yepyeni ve benzersiz bir müşteri deneyimi yaratmak amacıyla yenilendi.

Birbirine benzeyen hizmetler arasında farklılaşma arzumuz, 2021 yılında bizi yeni bir yapılanmaya yönlendirdi. Hedefimizi katma değeri yüksek hizmetler vererek, azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için esnek bir hizmet anlayışı sunmak olarak belirledik. “İtibar en büyük kazançtır” mottosuyla müşterilerimize hızlı, güvenilir, şeffaf hizmet vermeyi ilke edindik.

Dinamik ekibimiz, genç ve özenle seçilmiş marka ve modellerden oluşan filomuzla amacımız, müşterilerimizin bizimle uzun vadeli çalışmalarını sağlamaktır.

Başlıca temel ilkemiz ise müşterimizin ihtiyaçlarını karşılayarak, en ufak olumsuz bir sürpriz yaşamadan, güvene dayalı sağlam ilişkiler kurmaktır.

Sektörde en yüksek müşteri deneyimine sahip, butik hizmet veren araç kiralama markası olmak için tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımızla çalışacağız.